همزمان با فرارسیدن روز جهانی قدس، فدراسیون کبدی با صدور بیانیه‌ای از پیشکسوتان،مربیان،قهرمانان،داوران و جامعه ورزش کبدی کشور درخواست کرد تا همچون سالهای گذشته ضمن حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را اعلام نمایند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کبدی؛ بار دیگر آخرین جمعه از ماه خدا،ماه ضیافت الهی از راه رسید تا دل های مسلمانان و مومنان واقعی که در زلال محبت و برکت پروردگار در این ماه شریف تطهیر و مصفا شده است،رو به سوی قبله اول مسلمانان جهان داعیه دار همراهی با مظلومان و تبری و فریاد علیه ظالمان شود.
بار دیگر چشم امید مظلومان عالم و ستم دیدگان سرزمین های اشغالی به سوی مردم روزه دار کشوری است که گرچه خود همواره آماج کینه توزی و تعدی دشمان اسلام و ارزش های راستین الهی است،اما هرگز از آرمان های حق طلبانه خود دست بر نداشته و در پرتو معرفت و بصیرت ژرف خود و در سایه ولایتمداری خالصانه اش پرچمدار مبارزه، ایثار و شهادت است.
ملت بزرگ و بخصوص جامعه فرهیخته ورزش کشور بویژه کبدی کاران در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال هم ،در صفوفی یکپارچه و بهم پیوسته همچون سالهای گذشته به ندای آزادی خواهی معمار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) لبیک گفته و بار دیگر ضمن تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب اسلامی و شهدای عزیز و مقام معظم رهبری، نشان خواهند داد به هیچ وجه از آرمانهای امام عزیزخود در دفاع از ملت مظلوم فلسطین دست نخواهند کشید.
روز قدس، روز وحدت، شرافت و دمیده شدن روحی تازه در کالبد جهان اسلام است که همه با  مشارکت در آن فریاد خواهیم زد قدس عزیز و مردم فلسطین تنها نیستند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد